Rodinné strediská

Salamanda resort

je moderné rodinné stredisko so skvelými podmienkami predovšetkým pre deti. Hotel Salamandra vám naviac dáva možnosť vychutnať si toto skvelé miesto intenzívne.

SKALKA ARENA

je skvelé miesto nielen pre deti, ale aj pre ich rodičov, ktorí tu nájdu terén, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších. Okrem toho je Skalka vychyteným miestom pre milovníkov bežeckého lyžovania. Relax centrum priamo v stredisku vám umožní zregenerovať a načerpať sily do ďalších dní.

Ak je vašou túžbou stať sa skvelým lyžiarom alebo snowboardistom, objaviť čaro carvingu, jazdy vo voľnom teréne či freestylu, neexistuje pre vás lepšia adresa. Jeden z našich top inštruktorov vám túto túžbu pomôže naplniť.

DETSKÁ ŠKÔLKA

Vaši najmenší si u nás užijú skvelú zábavu, pri ktorej dosiahnu pokrok raketovou rýchlosťou. Vy ako rodičia si môžete byť istí, že vaše deti sú u nás v bezpečí.

LYŽOVANIE

Či už chcete spraviť na lyžiach prvé kroky alebo sa chcete posunúť o level vyššie smerom ku carvingu alebo voľnému terénu, naši inštruktori sú garanciou úspešného naplnenia vašich cieľov.

SNOWBOARDING

Začať so snowboardom nikdy nie je neskoro! S našimi inštruktormi spravíte v priebehu niekoľkých hodín pokrok, ktorý vás nielen prekvapí, ale aj motivuje do ďalších krokov.

BEŽECKÉ LYŽOVANIE

Sme prvou školou bežeckého lyžovania na Slovensku. Naučíme vás, ako na to a vezmeme vás na tie najlepšie miesta, ktoré poskytuje stredisko Skalka.