Rodinné strediská

Salamanda resort

je moderné rodinné stredisko so skvelými podmienkami predovšetkým pre deti. Hotel Salamandra vám naviac dáva možnosť vychutnať si toto skvelé miesto intenzívne.

Krahule

sú rovnako skvelým miestom pre rodiny s deťmi. Detský park a dva detské vleky sú geniálnym tmiestom pre tých najmenších. Slnečný južný svah, sedačková lanovka a každodenné večerné jazdenie sú ďalšími benefitmi tohto populárneho strediska.

SKALKA ARENA

je skvelé miesti nelen pre deti, aj aj pre ich rodičov, ktorí tu nájdu terén, ktorý uspokojí aj tých náročných. Okrem toho je Skalka miestom číslo1 pre milovníkov bežeckého lyžovania. Relax centrum priamo v stredisku vám umožní zregenerovať a načerpať sily do ďalších dní.

Ak je vašou túžbou stať sa skvelým lyžiarom alebo boardistom, objaviť čaro carvingu, jazdy vo volnom teréne či freestylu, neexistuje pre vás lepšia adresa. Jeden z našich top inštruktorov vám túto túžbu pomôže naplniť.

DETSKÁ ŠKÔLKA

Vaši najmenší si u nás užijú skvelú zábavu pri ktorej dosiahnu poktok raketovou rýchlosťou. Vy si ako rodičia si môžete byť istí, že vaše deti sú u nás v bezpečí.

LYŽOVANIE

Či už chcete spraviť na lyžiach prvé kroky alebo sa chcete posunúť o level vyššie smerom ku carvingu alebo volnému terénu, naši inštruktori sú garanciou úspešného naplnenia vašich cieľov.

SNOWBOARDING

Začať so snowboardom nie je nikdy neskoro bez ohľadu na váš vek. S našimi inštruktormi spravíte v priebehu niekoľkých hodín pokrok, ktorý vás nielen prekvapí, ale aj motivuje do ďalších krokov.

BEŽECKÉ LYŽOVANIE

Sme prvou školou bežeckého lyžovania na Slovensku. Naučíme vás, ako na to a vezmeme vás na tie nejlepšie miesta, ktoré poskytuje stredisko Skalka.